SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria Soni Malaj si duket ka gati këngën e saj më të re.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram, ku ka publikuar një pjesë të videoklipit të ri.

Kënga titullohet “Loca” dhe pritet që së shpejti të publikohet në kanalin Youtube.

#comingsoon ⏳#newmusicvideo

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on