SHPËRNDAJE

Prej kohesh pritej te niste xhirimet e klipit te pare dhe duket se koha erdhi. Nen produksionin e Onrecords te Zzap&Chriss dhe nen kujdesin e kompanise filmike Filmnation, Syarta ka nisur xhirimet e klipit te saj te pare, titullin e te cilit e ka lene surprize. Xhirimet jane kryer ne Prizren dhe Syarta ne kete klip eshte e sigurte qe do jete nje dive e vertete, kete e tregojne disa foto nga backstage i xhirimeve ku per imazhin e saj eshte kujdesur nje nga emrat me te njohur Sellma Kasumoviq. Syarte, presim lajme te arta ne te ardhmen nga ty!