SHPËRNDAJE


Me ne fund dhe klipi i shumepritur i kengetares Syarta u publikua. Ajo eshte shfaqur me nje stil te veçante dhe me duket se ka zgjedhur nje forme unike per kete klip. Bjonde e bukur, e kompletuar edhe me nje interpretim te kendshem ajo vjen me “Intentions” nje klip i FilmNation dhe produksion i “On Records” Syarta duket shume premtuese. Embelsia e saj i ka bere per vete te gjithe qe ne diten e pare te prezantimit te klipit dhe suksesi i saj eshte i garantuar ashtu si edhe dita e mire qe duket qe ne mengjes! Syarta go with your “Intentions”!