SHPËRNDAJE

Kanë lansuar këngën e re.

Soni Malaj, Agon Amiga dhe Daim Lala janë bashkuar në një projekt të titulluar ‘Ta Fala’, shkruan GazetaDirekt.

Një përzirje mes repit e tallavasë, kjo këngë përmban plot ritëm.

Teksti i këngës u shkrua nga Agoni, Daimi dhe Vigan Sulejmani, ndërsa muzika u bë nga BigDeals.

‘Ta Fala’ u finalizua edhe me klip nga Alban Selimaj.