SHPËRNDAJE

Tayna po vazhdon të jetë femra më e komentuar e show-bizzit.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë një projekt  të ri, por duket se tani më shumë po i përkushtohet vetës dhe formave të saj, shkruan GazetaDirekt.

Shpesh herë ajo poston foto nga palestra, ku tregon punën dhe përkushtim e saj që e ka ndaj shëndetit të saj.

Por, nga video e fundit që ka postuat këngëtarja, vërehet se ajo i ka tonifukuar shumë të pasmet e saj gjigante.

Për më shumë shikoni fotot./GazetaDirekt/