SHPËRNDAJE

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, njihen si qifiti më i lezetshëm në vendin tonë,çifti në fjalë kanë tre fëmijë Arti-n,Bunë-n dhe Erë-n.
Ermali njihet si këngëtar i cili ka bashkëpunuar me shumë artista të tjerë,ai deri më tani ka pasur shumë suksese në karrier si këngëtar.
Ata nuk kanë ngurruar ta shfaqin dashurinë që ndjejnë për njëri tjetrin./GazetaDirekt.com