SHPËRNDAJE

Është një nga këngëtaret më të mira të muzikës popullore.

Por, Vjosa Emini radhitet edhe në listën e këngëtareve më të bukura e me shumë stil, shkruan GazetaDirekt.

Ajo edhe kësaj radhe ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale ku mahniti me plot sharm dhe elegancë.

E veshur me një fustan të bardhë, Vjosa shkëlqente duke i pakësuar edhe fjalët për gjithë këtë bukuri.