SHPËRNDAJE

Ndjekësit e saj mezi po e presin që ta shohin në TV.

Por, mallin atyre Marina Vjollca po ua shuan përmes rrjeteve sociale, shkruan GazetaDirekt.

Bukuroshja shqiptare ka hedhur dy fotografi të reja ku duket shumë e bukur.

E veshur me të bardha, Marina Vjollca duket seksi dhe elegante.

 

View this post on Instagram

 

Hair&make up: @arber_bytyqi_mua 💜💜💜

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

Outfit: @lira.koca duarArta❤️

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on