SHPËRNDAJE

Tea Trifoni, është personazhi më i komentuar në fushën e show-bizzit.

Ajo, pas skandalit që bëri pas daljes nga Përputhen, po vazhdon të jetojë jetën siç është më së miri, shkruan GazetaDirket.

Tea dhe Bearti po vazhdojnë të jetojnë së bashku dhe shpesh herë po postojnë edhe foto bashkë.

Ani pse humbi shumë kile që nga hyrja në Përputhen, Tea iu ka kthyer sërish ushqimit të ëmbël. Shikoni se çfarë po ha ajo tani./GazetaDirekt/