SHPËRNDAJE

Tea Trifoni, ka nisur një jetë të re krah Beart Rexhepit.

Ajo, u bë e njohur në programin e dashurisë ,”Përputhen”, por që nga ky emision doli e përputhen me një djalë tjetër, shkruan GazetaDirekt.

Tea, u bë pre e mediave që kur në rrjet qarkulluan fotot duke u puthur me konkurrentit tjetër që ishte pjesë e po këtij programi, Beart Rexhepi.

Tani si duket çifti është më i lumtur se kurrë dhe lidhja e tyre është forcuar , pasi që Tea po poston foto edhe me motrën e të dashurit të saj të ri./GazetaDirekt/