SHPËRNDAJE

Pushimet për familjen e tyre ka nisur.

Teuta Krasniqi ka disa ditë që po publikon fotografi e video në rrjetet sociale ku shihet se po pushon në plazh me Adonisin dhe vajzat e saj, shkruan GazetaDirekt.

Por, një veprim i Adonisit e ka habitur atë.

Aktorja ka hedhur një video në Instagram ku bashkëshorti i saj shihet duke bërë ushtrime.

“Kishe njeri shkon në pushim me pushu pak” janë fjalët habitëse të Teutës.