SHPËRNDAJE

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të zhanrit të saj.

Teuta Selimi ka hedhur një imazh në Instagram që ka mahnitur me pamjen e saj, shkruan GazetaDirekt.

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli dhe të shkurtë, ajo zbuloi këmbët e saj.

Teuta po shijon këto ditë pushimi, pak para nisjes së sezonit të dasmave.

 

View this post on Instagram

 

Vai piano….

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on