SHPËRNDAJE

Teuta Krasniqi tregoi përse kishte vonesa në fillimin e sezonit të ri të serialit “Çka ka shpija”.

Teuta Krasniqi ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”.

Aktorja tregoi se me çka po merret aktualisht si dhe foli për planet rreth projekteve të tjera në profesionin që ushtron.

Meqë është aktore në serialin “Çka ka shpija”, Teuta tregoi se përse u vonua fillimi i sezonit të ri.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Teutës dhe mësoni se çfarë tha ajo.