SHPËRNDAJE

E mahnitshme u shfaq Rihana gjatë prezantimit të linjës së saj të veshjes dhe aksesorëve të tjerë në javën e modës në New York.

Ajo shkëlqey në fustanin e verdhë të gjatë, ku mori vëmendjen e të gjithëve, shkruan Indeksonline.

Në këtë natë speciale për të, ajo ka zgjedhur një stil të thjeshtë të flokëve vetëm të lidhura mrapa, një palë vathë dhe fustanin që i shkon për mrekulli./Indeksonline/