SHPËRNDAJE

Inter është një kulmin e merkatos ku momentalisht po flitet për dy afrime të bujshme, Arthuro Vidal që është i sigurtë dhe ëndërra Luka Modric.

Por, nga ana tjetër një ndër tifozet më seksi të interit modelja britanike April Summer ka publikuar disa foto mjaft të ‘nxehta’ në instagram.ImageImageImageImageImage