SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, modelja e njohur Bella Hadid u dha fansave të saj lajmin e lumtur se do të jetë pjesë e pasarelave të Victoria’s Secret në “Shanghai Fashion Show”.

 Bukuroshja duket se ka hedhur tërësisht prapa krahëve romancën e dështuar me Thw Weeknd, lidhje e cila përfundoi në mënyrën më të keqe.Ajo së fundmi është fotografuar rrugëve të New Yorkut dhe dukej në top formë.20-vjeçarja tërhoqi vëmendjen me transparencën e shfaqur në “Mollën e artë”.

Ajo shquhet për fizikun e shkëlqyer, të cilin nuk heziton ta ekspozojë asnjëherë në fotografi.