SHPËRNDAJE

“Do të jem këtu”.

Këto janë fjalët që këngëtarja Rita Ora ua ka lënë tri fotografive që i ka hedhur në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet e veshur me një palë bikine ngjyrë rozë, që ia kishte nxjerr trupin seksi,

Duke vënë në pah gjoksin dhe të pasmet, Rita dukej fort seksi.

 

View this post on Instagram

 

I’ll be here 💞

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on