SHPËRNDAJE

Sot Tiani, djali i Tunës dhe Patrisit mbushë 2 muaj. Sot 2 muaj Tuna mori statusin e nënës dhe çifti i është përkushtuar tërësisht fëmijës së tyre.

Por Tuna duket se është bërë edhe më e bukur pas lindjes.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e kuruar dhe me grim.