SHPËRNDAJE

Këngëtarja Tuna ka publikuar sot këngën e saj më të re “Amoni”

E derisa në albumin e saj e kishte plot balada, në këtë këngë Tuna vjen me tepër ritëm.

Disa pjesë të këngës janë incizuar edhe në Mozambik, një vizitë që Tuna e kishte bërë e vetme dhe që kishte ngjallur dyshime se ishte ndarë nga Patris Berisha.

Por, duket se këngëtarja ishte atje edhe për të xhiruar klipin e kësaj kënge.