SHPËRNDAJE

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit.

Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan pas herë të ftuarit me kërcimet e tyre popullore e romantike.

Mirepo pas kësaj dasme madhështore e organizuar në një ambient të hapur, fshihen shifra marramendëse.

Burime nga dasma thonë për newsbomb.al se dasma e bujshme e çiftit ka kushtuar në total rreth 130 mijë euro.

80 mijë euro mendohet të ketë kushtuar vetëm organizimi tek Gjiri i Lalzit