SHPËRNDAJE

Arbentia Ismajli dhe Fero, ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale treguan se janë martuar.

Ata, janë përfolur shumë për lidhjen e tyre, madje shpesh herë është aluduar se edhe janë ndarë, përcjell GazetaDirekt.

Arbenita, për shumë kohë është dyshuar se është shtatzënë. Mirëpo, kjo e fundit ka goditur me foton e fundit ku ka demantuar çdo lajm të tillë. Ajo, ka postuar një foto me barkun e saj të sheshtë./GazetaDirekt/