SHPËRNDAJE

Famë ka bërë falë emrit të motrës së saj.

E sot, Uindi Haxhiu ka një emër të madh e të komentuar kudo në mediat kosovare, shkruan GazetaDirekt.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një palë bikine dhe ka mbështetur të pasmet në një pemë.

Uindi vërtetë dukej shpërthyese.

View this post on Instagram

🌴 Nje byç vend 🥥 🥥

A post shared by 🧨 Uindi 🧨 (@itsuindi) on