SHPËRNDAJE

Reperi i njohur 2Ton sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull ‘Urime’.

Duket se kënga dhe klipi janë pëlqyer shumë pasi për një kohë të shkurtër ka kapur mbi 1 milion klikime në kanalin youtube.

Për këtë reperi ka një falënderim në murin e tij në Instagram.

https://www.instagram.com/p/BV-IHe_hOSJ/?taken-by=2tonofficial