SHPËRNDAJE

Ajo është një këngëtare mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo. Projektet e saja solo por edhe në bashkëpunim kanë rezultuar super të suksesshme. Kjo është këngëtarja shkodrane Gentjana Gjergji e cila nuk ndalet e sapo ka ardhur me projektin më të ri muzikor “Urime martesa vlla”, për të qenë një hit i dasmave shqiptare. Muzika është punuar nga Rekord Studio me tekst nga Armand Trebicka e video nga DArt Channel e ia vlen ta dëgjoni e ta shihni më poshtë.