SHPËRNDAJE

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi i kanë dhënë mbrëmë, fund beqarisë së tyre në një dasmë madhështore, të organizuar në Gjirin e Lalëzit.

Në mesin e mbi 300 të ftuarve, dhe nën udhëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, dyshja i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit gjer sa vdekja t’i ndajë.

E në këtë ditë të rëndësishme të jetës së Marinës, nuk kishte si të mungonte edhe urimi i bërë nga “bebja e saj” siç e quan ajo shpesh motrën e saj Luanën.

Luana Vjollca ka hedhur në Instagram një fotografi të çiftit, ku ka shkruar “Kjo foto tregon gjithçka!! Asnjë fjale e thënë se përkthen dot çfarë kam në zemër..JU DUA”

Ndërkaq kujtojmë se Luana e cila supozohet se tash e një kohë është në lidhej me Krenar Çoçajn, është parë në disa fotografi e shoqëruar nga ky i fundit në disa momente gjatë dasmës.