SHPËRNDAJE

Para ca ditësh ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Dafina Zeqiri në kanalin Youtube ka publikuar këngën e titulluar “Lule Lule” e cila edhe kësaj rradhe është në duet me Lumi B, shkruan GazetaDirekt.

E në një skenë të klipit, ajo shihet me një paruke me flokë dhe rruaza të vendosura në të.

E në Instagram, Dafina ka hedhur dy fotografi ku ka pyetur ndjekëset e saj se cila prej tyre mendon që këtë stil ta ketë në ndonjë dasmë.

https://www.instagram.com/p/BzqcmKjhyGs/?utm_source=ig_web_copy_link