SHPËRNDAJE

Këngëtari Valton Krasniqi, ka paralajmëruar që shumë shpejtë do ta sjellë një këngë të re.

Kënga është punuar nga Alfred Sula me tekst nga Endrit Mumajesi si dhe klipi është punuar nga Camon.

Këngëtari në fjalë ka paralajmëruar se projekti do të publikohet në ditët në vazhdim dhe parashihet të jetë një hit i verës./GazetaDirekt.com