SHPËRNDAJE

Vesa Luma, ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri muzikor.

Që kur ajo dhe familja e saj u zhvendosen në Zelandë të re, ajo disi është larguar nga profesioni i saj.

Këngëtarja, iu ka përkushtuar familjes së saj, e në veçanti dalit, Liamit, përcjell GazetaDirekt.

Vesa gjithmonë ka qenë një vajzë e thjeshtë dhe shpesh herë ka guxuar të dalë pa grim.

Në foton e fundit ajo shfaqet pa pikë make-up. Sido që të jetë ajo duket shumë e bukur./GazetaDirekt/