SHPËRNDAJE

Noizy ky reper i famshëm që ka bërë milionat tani po gëzon pasurinë dhe karrierën e tij.

Reperi në rrjetin etij Snapchat ka publikuar foton e veturës tij më të re e tipit ‘’Mercedes Benz’’ e cila kushton afërishst 192 mijë dollarë.

Noizy në foto ka shkruar ‘’Welcome to the family’’.