SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Vig Poppa, ku së bashku me Lumi B sollën shumë hite, përmes një statusi më Instagram ka uruar gruan e tij për ditëlindje.

Këtë dedikim ai e sjellë me fjalët më të veqanta dhe të ndjera.

“Guaja ime e dashur, personi më i dashur në botë. …Tdu cdo dit ma shum. Urime ditlidjen shpirt”., ka shkruar ai poshtë fotos.

vigi pop