SHPËRNDAJE

Vetëm pak ditë më parë ju paralajmëruam projektin më të ri muzikor që do vinte për të pushtuar tregun e hiteve muzikore nga ai. E pikërisht sapo është publikuar kënga ” Lonely” nga talenti nga Tuzi Malësia e Madhe, David Dreshaj. Një super këngë dhe mjaft bukur përshtatur me klip që ia vlen ta dëgjoni dhe ta shihni në kanalin e tij muzikor në Youtube. Kënga është punuar nga studio Panda Music në bashkëpunim me Tonic, Dj Bannzz, Denk e Fatjon Miftari e video punuar nga Imagine Films. Nga tani ne ju sugjerojmë ta bëni këngët tuaj të preferuar sepse jo vetëm ia vlen por ky djalosh me stil e talent premton shumë e padyshim ky është hiti më i ri i muzikës shqiptare.