SHPËRNDAJE

Will Smith, Nicky Jam dhe Era Istrefi ishte treshja e këngëtarëve që zëri i të cilëve na përcolli për një muaj, me himnin e Botërorit Rusia 2018.

Amerikani i famshëm i njohur më shumë si aktor, nuk ka harruar të jap edhe një përshëndtje për dy kolegët e tij, duke përfshirë edhe këngëtaren shqiptare.

“Je një shpirt i bukur dhe i butë. Të çmoj. Vazhdo të buzëqeshësh”, i ka shkruar Smith Era Istrefit.

“Faleminderit Nicky Jam që më ftove në shoun më të madh në botë. Një përqafim i madh, vëlla”, i ka shkruar, ai këngëtarit Nicky Jam.