SHPËRNDAJE

Zhvillime interesante po mbretërojnë mes ON Records të Rina Balajt dhe Friends Entertaimnet të Taynës.

Tayna është dëgjuar nga Fero, i cili është pjesë e On Records gjatë kohës sa po qëndronte në veturë, shkruan GazetaDirekt.

E Tayna, ka shpërndarë videon ku shihet se po dëgjohej nga reperi.

Ajo uroi Feron për ditëlindje!

Se çka do ndodh tutje… presim të shohim.