SHPËRNDAJE

Ajo po i vazhdon pushimet, saktësisht, muajin e mjaltit.

Aktorja kosovare, Fiona Gllavica, ka hedhur një imazh të ‘nxehtë’ në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Ajo shihet në plazh, duke pozuar pranë detit.

Vetëm me bikine, Fiona ka kërcyer në ajër dhe dukej bombastike në të pasme.

“Parajsë” është shkrimi që ia la fotos.

 

View this post on Instagram

 

Hello paradise 💙

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on