SHPËRNDAJE

E njohur për shqiptarët u bë me rolin e “Xhansus” te seriali “Paramparça” apo siç ishte në shqip “Fate të lidhura”.

Aktorja turke Leyla Tanlar po rikthehet me një seri të re, shkruan GazetaDirekt.

Mediat turke kanë raportuar se partneri i saj në seri do jetë aktori i njohur, Tolga Sarıtaş.

Detaje tjera nuk janë zbuluar dhe kur do nis transmetimin seria, presim të shohim.