SHPËRNDAJE

 

Tek publiku kosovar, aktorja shqiptare, Arjola Demiri, u bë e njohur me personazhin e “Xhbanes”, te seriali “O sa Mirë”

Vajza nga Tropja, arriti shumë shpejtë të i bëjë për vete një numër të madh adhuruesish që u “dashuruan” , me rolin e saj, shkruan GazetaDirekt.

Por, që nga transmetimi i serialit ku ajo ishte pjesë, ka kaluar kohe dhe tani aktorja bukuroshe, po merret me projekte të reja.

Ariola, është aktive shumë në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon foto shumë profesionale ku vë në pah bukurinë e saj.

Ajo cilësohet për një bukuri të rrallë, andaj jo më kot është zgjedhur edhe Miss./GazetaDirekt/