SHPËRNDAJE

Është një nga modelet e Instagramit më të pëlqyera shqiptare.

Xhensila Seferi i ka ‘ngritë’ temperaturat akoma më shumë me imazhin që e hodhi në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Bukuroshja shihet e veshur me një palë bikine dhe ishte fotografuar nga pas.

Pranë pishinës, Xhensila dukej ‘shpërthyese’.