SHPËRNDAJE

Vera po shkon, por, ajo nuk po u ndahet bikinive.

Modelja bukuroshe, Xhesika Berberi ka hedhur një tjetër fotografi të nxehtë në Instagram, shkruan GazetaDirekt.

Edhe kësaj radhe, vëmendje mori trupi i saj seksi.

Xhesika kishte veshur një palë bikine me lule dhe dukej shumë fresh në fytyrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on