SHPËRNDAJE

Para gjashtë vjetëve kurorëzuan përmes një martese romancën disavjeçare.

Por, tek sot edhe zyrtarisht i kanë dhënë fund martesës së tyre aktorët e falshëm turk.

Tuba Buyukustun dhe Onur Saylak nuk kanë asnjë obligim ligjor mes veti, transmeton Telegrafi.

Aktorët i kanë thënë po ndarjes duke mos u munduar që të zgjasin proceset gjyqësore shkaku i fëmijëve të vegjël.

Theksojmë se dyshja prej martesës së tyre ka dy fëmijë, vajzën Maya Saylak dhe djalin, Toprak Saylak.

Kujtojmë se aktorët ishin njohur në vitin 2007, kur u paraqiten me role në serialin “Asi”.