SHPËRNDAJE

Ka qenë në Prishtinë, pjesë e festivalit “Sunny Hill”.

Yll Limani edhe një herë ka dëshmuar se sa shumë është i dashur te publiku shqiptar dhe se si ia dinë ata këngët përmendesh, shkruan GazetaDirekt.

Ai në Instagram, ka hedhur disa video nga performanca që kishte, e që ishte e jashtëzakonshme, mahnitëse dhe thjesht një art në vete.

Publiku i ‘çmendur’ pas tij, në videot më poshtë mund të shihni se çka bënin.

 

View this post on Instagram

 

Une ju kom ne zemer juve pt. 2

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on