SHPËRNDAJE

Një kërkesë e çuditshme është dëgjuar në emisionin e mëngjesit nga një punonjës i administratës.

“Jam nga Tirana, jam i virgjër, jam i interesuar për një vajzë të mirë”, kjo ishte kërkesa e Fatmirit në “Aldo Morning Show”.

47-vjeçari tha gjatë telefonatës se nuk ka qenë i martuar më parë, punon në shtet, por nuk bëri të ditur vendin dhe profesionin.

Ai tha se nuk ka ndonjë preferencë nga ato që kanë telefonuar më parë dhe sqaroi se nuk është martuar për shkak se për një periudhë të gjatë ka jetur jashtë shqipërisë në emigracion./tvklan.al