SHPËRNDAJE

Një kameraman i një televizioni të huaja, nuk mund t’ia ndante dot sytë modeles serbe Soraja Vuçeliç.

Megjithatë jo vetëm që nuk i largonte dot sytë e tij nga ajo, por edhe kamerën e tij e fokusoi pikërisht në gjoksi i modeles serbe, i cili dhe nuk ishte i përmasave të zakonshme.

Serbja 30-vjeçare ishte shfaqur në tapetin e kuq me rastin e një feste të organizuar nga një kompani e modelingu, kameramani e pati të pamundur t’iu ndahej pamjeve që po e shoqëronin përballë.

Madje kameramani, identiteti i të cilit nuk është zbuluar, përulet që të mund të kap në fokus pjesët e gjoksit të Sorajas, pamje të cilat mund t’i gjeni në videon e publikuar më poshtë: