16 C
Pristina
E premte, 15 Nëntor, 2019

LAJME

Skandali seksual me të miturën në Drenas, lajmi jepet edhe në...

Lajmi se gjashtë personave iu është ngritur aktakuzë nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, për rastin e njohur si rasti i të miturës nga Drenasi...

Fajon: Jemi të zhgënjyer me dialogun mes Kosovës e Serbisë

Dialogu mes Prishtinës dhe Beogradit duhet të rifillojë sa më shpejt. Kjo është porosia që dërgoi eurodeputetja Tanja Fajon sot në Beograd. Në Komisionin Parlamentar për...

Haradinaj shkon për ngushëllime te familja e nënoficerit të FSK-së që...

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot për ngushëllime në familjen Ejupi. Haradinaj ka ngushëlluar familjen Ejupi me rastin e vdekjes së nënoficerit të...