SHPËRNDAJE

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme, në tërë territorin e Republikës së Kosovës kanë ndodhur 41 aksidente trafiku prej të cilave 30 pa të lënduar dhe 11 me të lënduar, shkruan arbresh.info.

Po ashtu, gjatë ditës së djeshme Policia ka shqiptuar 913 tiketa trafiku për kundërvajtësit në komunikacion.