1.5 C
Pristina
E shtunë, 22 Shkurt, 2020

LAJME

Shala: Kurti fillimisht duhet të jetë vetëvetja dhe mos të merr...

Derisa Kurti ishte në opozitë gjithherë kam qenë kundër veprimeve të tyre si Lëvizje dhe gjithmonë i kam gjykuar për të bëmat e tyre,...

Lesna Design Bujanoc, ëndërrat tuaja i ben realitet…!!!

Shtëpitë janë ato që ne ëndërrojmë ti kemi sa më bukur sa më mirë. Kuzhina është ajo që na jep ëmbëlsinë në shtëpi, dhoma e...

Shqiprim Arifi kujton Lapitarin e UÇPMB-së

Sot 7 vite forcat serbe larguan me dhunë Lapidarin e UÇPMB-së në Preshevë. Në mëngjesin e hershëm të kësaj date Xhandarmëria serbe me një spektakël...