SHPËRNDAJE

Anna jenifer ne mbrémjen e se premtes ishte e ftuar tek Arian Cani, Anna tha per publikun se ésht duke punu edhe ne nje Projekt te ri.

Cani u befasua nga bukuria e Anne’s dhe nuk u ndal duke ber kompilente.

Gazeta Direkt uron shum fat dhe sukses ne te ardhmen..