SHPËRNDAJE

Janë arrestuar tre persona në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike të llojit marihuanë dhe një mjet i mprehtë-thikë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.