SHPËRNDAJE

Artistja Luljeta Shala prezanton super këngën “100 Zemra”

 

Ajo është artiste mjaft e kërkuar sidomos e muzikës live e këngët e saj të shumta numërojnë miliona klikime. Po flasin për këngëtaren Luljeta Shala e cila sapo vjen me një super projekt ritmik muzikor që mban titullin “100 Zemra”, me muzikë e orkestrim Studio Xheni, tekst nga Sami Aliu e klipi realizuar bukur nga VizioniMedia, në violinë luan Mentor Sulejmani. Kënga sapo është publikuar në Youtube e i është kushtuar dashurisë dhe ia vlen ta dëgjoni.