SHPËRNDAJE

Boksieri shqiptar Besar Nimani do të boksojë me 31 tetor të këtij viti me boksierin nga Tanzania Meshack Mwankemwa.

Ky meç i boksit do të zhvillohet në Lenkwerk Bielefeld në Gjermani.

Për më shumë shihne njoftimin e mëposhtëm dhe klikoni KETU /GazetaDirekt.com