SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Granit Shala, përmes një shkrimi të hedhur në rrjetet sociale, ka treguar arsyet se përse po kandidon në këto zgjedhje.

Ai tha se do jetë zëri i Diasporës në Kosovë, shkruan GazetaDirekt.

Përpos kësaj, Shala shtoi se duke qenë një boksier i suksesshëm, aktor dhe biznesmen, nuk është ndjerë asnjëherë i plotësuar.

Prandaj, sipas tij, tash ka ardhur koha që Kosova të bëhet shtet 100%.

Më poshtë e keni statusin e tij të plotë: